Plastová okna z německých profilů

 

Chtějte vždy jen ta nejkvalitnější plastová okna

Chtějte taková plastová okna, u kterých se můžete 100% spolehnout na jejich tepelně-izolační vlastnosti a která zároveň budou perfektně ladit s vaším domem. Přesně taková okna nabízí Okna Šupík z Kravař, která zajišťuje jejich autorizovaný prodej pro klasické i pro pasivní domy. Kromě oken si u nich můžete vybrat i kvalitní plastové vchodové dveře i posuvné dveře do bytu.

  • Vynikající fyzikálně-technické vlastnosti

  • Odolnost proti silnému větru i korozi

  • Široká variabilita rozměrů a uspořádání

  • Bezúdržbovost povrchové úpravy

S kvalitními plastovými okny nemůžete nikdy šlápnout vedle

Plastová okna jsou dlouhodobě stálicí v rodinných domech i panelových bytech v celém Česku. A není se čemu divit - může za to jejich kvalitní zvuková i tepelná izolace, vynikající izolační vlastnosti i bezúdržbovost. A samozřejmě i příznivá cena - sami se přesvědčte v našem ceníku, kde najdete i přehled všech rozměrů námi nabízených plastových oken.

Ať už jste z Ostravy, Opavy nebo Kravař, zajistíme pro vás nejen zaměření a výběr vhodných plastových oken, ale i jejich montáž, záruční a pozáruční servis, výměnu a případné seřízení. U nás si můžete vybírat z kvalitních značek profilů, jako jsou Eurocolor, Rehau a Brügmann. V širokém sortimentu najdete jak jednokřídlé, tak i dvoukřídlé varianty plastových oken s 5-7komorovými rámy.

Víte, jak správně vybrat plastová okna?

Existuje několik kritérií, na základě kterých byste si měli vybrat svá nová plastová okna. Jinak se tato kritéria hodnotí u pasivních domů, jinak u klasických rodinných domů - v zásadě byste však vždy měli zaměřit na tyto hlavní aspekty:

  • klimatické prostředí, ve kterém se stavba nachází,
  • hlučnost okolí,
  • působení větru a deště,
  • intenzita prašnosti v okolí.

Na základě těchto parametrů vám pak půjde výběr plastových oken mnohem lépe.

Potřebujete dodat okna během několika dnů? Nemůžete čekat týdny na jejich výrobu? Naštěstí máme například střešní okna Velux skladem, takže u nás čekat nemusíte! Přijďte nás navštívit do naší prodejny v Kravařích a vyberte si svá nová plastová okna do rodinného domu i panelového bytu.

TIP NA ZÁVĚR: Pamatujte, že různé části stavby splňují výše uvedená kritéria různým způsobem. Proto vybírejte okna různých parametrů - například směrem do klidné zahrady vám bude stačit okno s dvojsklem, ale do oken orientovaných do ulice pořiďte raději kvůli zvýšenému hluku trojsklo s kvalitním těsněním. A nezapomeňte, že ani sebelepší okna nebudou 100% splňovat garantované parametry, pokud nebudou kvalitně seřízená.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek