Třída BRONZE - plastová okna za dostupnou cenu

Plastová okna třída Bronze je určena osobám, které hledají kvalitní plastová okna za dostupnou cenu. V této skupině se nacházejí značkové systémy v základní barevné paletě. Naši zákazníci mohou počítat s optimalizovanými řešeními a pětiletou záruční dobou.

 

  • - Značkový systém plastových oken za nízkou cenu
  • - Záruka až 5 let
  • - Základní barvy fóliových úprav
  • - Optimální standard vybavení
  • - Ideální pro zákazníky, kteří si váží kompromisu ceny s kvalitou


Hledáte kvalitní, ale přesto cenově dostupná, plastová okna v regionech Ostrava, Opava nebo Havířov? Vyzkoušejte Okna Šupík.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek