Plastová okna třídy SILVER - ověřená kvalita

Plastová okna třídy Silver vznikla pro lidi, kteří si cení ověřených řešení. V této skupině plastových oken jsou energeticky úsporná řešení, která zaručují vhodný komfort používání. Linka se vyznačuje bohatstvím vzorů a tvarů, a také různorodostí funkcí. Naši zákazníci mohou počítat se standardem plastových oken plně přizpůsobeným vlastním potřebám.

 

  • - Dlouhodobě ověřený systém profilů PVC pro výrobu plastových oken.
  • - Záruka až 10 let.
  • - Rozmanité varianty tvarů, barev a funkčních skel.
  • - Komfortní standard vybavení a speciální modely přizpůsobené funkcím místnosti.
  • - Kompletní řada výrobků (okna, posuvné dveře, vchodové dveře).
  • - Modely oken pro klasické a moderní budovy pro zákazníky, kteří si váží energetické úspory spojené s komfortem a pohodou po dlouhá léta.


Komfortní, elegantní a energeticky úsporná plastová okna v regionech Opava, Ostrava, Olomouc, Havířov a okolí - to jsou plastová okna Silver.


Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek