Plastová okna třídy GOLD

Plastová okna třídy Gold spojují kvalitu s výjimečnými estetickými hodnotami, díky čemuž splňují očekávání nejnáročnějších zákazníků. Linie oken GOLD vznikla na základě inovativních řešení, která tvoří novou kvalitu. Plastová okna z této třídy charakterizuje zároveň vysoká energetická úspora i vysoké pohodlí používání.

 

  • - Inovativní energeticky úsporné systémy
  • - Záruka až 10 let
  • - Plastová okna vytvořená k použití trojskla při zachování estetiky vzhledu okna z vnitřní strany
  • - Komfortní standard vybavení a speciální modely přizpůsobené funkcím místnosti
  • - Kompletní řada výrobků (okna, posuvné dveře, vchodové dveře)
  • - Varianty oken dostupné s trojitým těsněním (systém MD) zaručující dodatečné užitkové hodnoty
  • - Plastová okna splňující požadavky nízkoenergetického stavebnictví (Parametr < 1,0), také jako řešení v pasívních budovách.


S plastovými okny GOLD nejen ušetříte energii. Stanou se i ozdobou vašeho domu a budou vám dlouho sloužit. Nyní dostupné i ve vašem regionu - především v regionech Ostrava, Opava, Havířov, Frýdek Místek a okolí. 

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek