Plastová okna budoucnosti - Gold Plus

V třídě Gold Plus naši zákazníci najdou plastová okna a dveře budoucnosti: vytvořené při použití pokročilé technologie, vyrobené z ultramoderní hmoty RAU-FIPRO®. Plastová okna z této řady vlastní nejvyšší z možných parametrů tepelné a zvukové izolace, což tvoří doposud nevídaný komfort užívání.

Bohatá škála vzorů a rozmanitost funkcí, se dovolují plně přizpůsobit potřebám a charakteru interiéru.

 

  • - Okna a dveře budoucnosti – z ultramoderní hmoty nové generace RAU-FIPRO® (nástupce PVC, s užitkovými hodnotami nedosažitelnými u tradičních oknech PVC).
  • - Záruka až do 15 let.
  • - Jedinečné složení profilů zaručuje zvýšenou tuhost bez nutnosti využití ocelového zesílení.
  • - Zvýšený komfort obsluhy díky snadno znatelné svobodě otevírání a zavírání klikou (patentovaná vlastnost).
  • - Rozmanité tvarové, barevné varianty a druhy funkčních skel.
  • - Komfortní standard vybavení a speciální modely přizpůsobené funkcím místnosti.
  • - Kompletní řada výrobků (okna, posuvné dveře, vchodové dveře).
  • - Energetická efektivnost lepší o 76% než u standardních oken.


Zapomeňte na kompromisy, volte budoucnost. Tato mimořádná plastová okna s vyjímečnými úspornými vlastnostmi dodáváme zejména v regionech Ostrava, Olomouc, Opava, Frýdek Místek, Havířov a okolí.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek