Kliky

V naší nabídce najdete široký výběr příslušenství včetně klik v různých tvarech a barvách odpovídající nejnovějším trendům, které přidávají oknům výjimečný charakter a mají vliv na bezpečnost užívání.


Kliky s funkcí Secustik


Zvlášť doporučované pro ty, kteří  se chtějí cítit velmi bezpečně ve vlastním domu. Tento typ doplňku poskytuje dodatečnou ochranu proti vypáčení okna.


Nadčasová klika Swing


Je moderní řada klik, která každému oknu přidá neopakovatelný vzhled. Ten doplněk se vyznačuje funkčností a velmi velkou trvalostí. Ergonomický tvar kliky zajišťuje nejvyšší komfort užívání.

 

Kliky, koule,madla, samozavírače, pákové ovladače do světlíků

 

Příslušenství přizpůsobené oknům a dveřím v různých tvarech a barvách, splňující nejvyšší požadavky ohledně estetiky výroby, komfortu výroby a funkčnosti, odpovídající nejnovějším trendům a mezi nimi: různé druhy madel, klik a koulí, samozavírače na vchodové dveře, zajišťující automatickou funkci zavření nebo speciální pákové ovládání na světlíky umožňující namontování okna vysoko z úrovně uživatele.

 

Katalog klik a madel na vchodové dveře

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek