Kování

Důležitou vlastností používaných námi kování je vysoká úroveň funkčnosti. Díky nejnovějším myšlenkám a pokročilé technologii vybrané druhy oken mohou být vybaveny řadou pohodlných a praktických prvků.


Štulp s klikou


Prvek, který umožňuje snadné a pohodlné otevírání oken a balkonových dveří, a také získá větší prostor. Speciální kování umožňuje použití kliky na otevírání pasívního křídla se štulpem.

 

Protiprůvanová brzda


 

Tento prvek dovoluje snadné blokování v libovolné pozici otevřených balkonových dveří nebo oken. Díky brzdě ovládané klikou křídlo zůstane bez hnutí i při velkých závanech větru.

 

Omezovač otevření TurnPlus


 

Tento doplněk je navržen pro otevíravá okna. Vhodné nastavení kliky umožňuje lehké otevření a zablokování okna v nejlepší poloze. Zajišťuje správnou ventilaci místnosti, brání také před nežádoucím zavřením.


Tlumič uzavření SoftClose


Mechanismus, který zabraňuje bouchání sklopených oken, čímž zajišťuje tiché a jemné zavírání křídla. Velmi snadno se montuje. Může se instalovat zároveň u nových oken, tak i u oken s kováním Roto namontovaných už dříve.


Postupný výklop


 

Umožňuje nastavení křídla v jedné z mnoha pozicí sklopení, a tím dovoluje náležitě regulovat přítok čerstvého vzduchu.

Katalog příslušenství na vchodové dveře

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek