Systémové doplňky

Zákazníci si u nás najdou různé druhy doplňků, které jsou ideálním doplněním základní nabídky. Navrhované doplňky se ve většíně případů používají k zvyšení komfortu a přidávají výrobkům nové funkčnosti.


Systémové doplňkyŘada funkčních a praktických systémových řešení jako: rozšiřovací profily, spojovací profily, zesilovací profily, dilatační profily, krytí prahů na balkonové dveře a mnoho jiných, které jsou nutnými prvky, se úspěšně používají k veškerým atypickým řešením.

 


Ventilační systémy 

Jejich použití zajišťuje náležitou ventilaci a optimální mikroklima v místnosti, a tím má vliv na zlepšení zdraví a komfort užívání. Nabízené automatické tlakové a vlhkostní ventilační systémy nevyžadují ruční obsluhu, mají estetický vzhled a jsou snadné v údržbě.


Kryt prahu rámu balkonových dveří 

Kryt plní ochrannou funkcí, zabraňuje poškození a odření v dolní části rámu při přecházení (obzvlášť doporučované u východu na balkon nebo terasu).


Hliníkový práh na klasické balkonové dveře 

Tento prvek je navržen pro balkonové dveře, aby zvýšil komfort používání. Doplněk umožňuje svobodný přechod na balkon a byt, kdy se stává místem bez bariér.


Balkonová západka a madélko


Velmi estetický a pohodlný doplněk, který usnadňuje přivírání dveří po východu na balkón nebo terasu.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek