Těsnění

Používané námi těsnění zajišťuje dokonalou těsnost a komfort užívání oken. Vysoká odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám UV, to záruka nejlepší ochrany po dlouhá léta.

U oken EUROCOLOR se používá mj. trojité těsnění, systém MD. Řešení, ve kterém středové těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou, zaručuje lepší tepelné a akustické parametry.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek