Rolety

Venkovní rolety

Okna s venkovními nadokenními roletami – pohodlí a bezpečí

Firma Okna Šupík nabízí komplexní řešení týkající se venkovních rolet, které ochrání proti slunci, dešti a hluku, proti zvědavým očím kolemjdoucích nebo sousedů a slouží jako tepelná izolace ke zvýšení úspory energie, jako dodatečné zabezpečení proti vloupání a ke zvýšení komfortu bydlení a staveb.

Systém nadokenních rolet je vhodný pro všechny okenní otvory, které nebyly dříve vybaveny roletovým korpusem. Montáž roletového korpusu může být proveden v době výroby okna nebo přímo na místě v době ukotvení okna, kdy je spolu s ním ukotven už jako hotový konstrukční prvek.

Venkovní rolety můžou být ovládány pomocí kurtu, klikovou hřídelí nebo elektromoterem. Díky speciálně zkonstruované montážní a bezpečnostní pružině, která znesnadňuje zvednutí pancíře z venkovní strany, jsou rovněž dobrým ochranným prvkem proti vloupání. Firma Okna Šupík nabízí rolety jak v klasické bílé barvě, tak i v různých imitacích dřeva, které plně korespondují s barvou okna.

Komfortní ovládání zajišťuje kurtový nebo elektrický pohon.

 

 

Venkovní horizontální žaluzie Zetta 70

Venkovní horizontální žaluzie Zetta 70 je spolu s venkovní žaluzií Zetta 90 technologicky nejvyspělejší žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely o šíři 7 cm jsou ve tvaru písmene „Z“. V zavřeném stavu vytváří lamely celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění, guma vlisovaná po celé délce lamely zvyšuje termoregulační efekt žaluzie. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže, moderní až technický design a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínící prvek pro veškeré typy objektů. 

 

Exteriérová stínicí technika vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a je významnou součástí stavby z hlediska úspory energie. V tradičním pojetí plní exteriérové žaluzie stínicí a bezpečnostní funkci, v netradičním pojetí jsou architektonickým prvkem administrativních budov a šperkem rodinných domů. 

 

Přednosti a výhody

  • vysoký stupeň zastínění,
  • termoregulační i ochranný efekt,
  • snižování hladiny venkovního hluku,
  • dolní profil z extrudovaného hliníku,
  • možnost elektrického ovládání,
  • snížená hlučnost žaluzie (vlisovaná guma),
  • maximální garantovaná plocha 16 m2.

 

21_0146_web.jpg

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek