Zednické práce

Zednické zapravení je prováděno našimi pracovníky s dlouholetou praxí. V rámci výměny oken nabízíme kompletní dodávku zednického zapravení včetně vyzdívek, apod. Zásadně používáme pouze kvalitní značkový materiál, který zajišťuje vysokou odolnost a dlouhověkost ostění.

Zednické zapravení oken je začištění špalet z vnitřní strany a usazení vnitřních parapetů pokud není ve smlouvě uvedeno jinak.

Zednické zapravení se dělí na tři kategorie:
  • francouzká okna, typ A - jedná se o šroubovaná okna o šířce 10 cm u níchž je rozdíl mezi venkovní a vnitřní špaletou do 2 cm.
  • francouzká okna, typ B - jedná se o šroubovaná okna o šířce 10 cm u nichž je rozdíl mezi venkovní a vnitřní špaletou od 2 cm do 10 cm. Začištění bude provedeno do původních rohů špalet bez použití rohu s perlinkou.
  • kastlíková okna, typ C - jedná se o okna tzv.zdvojená. Okna mají zpravidla konstrukční hloubku větší než 20 cm a rozdíl mezi venkovní a vnitřní špaletou je větší než 10 cm. Toto zednické zapravení je technicky nejnáročnější a tudíž je cena nejvyšší.

Zednické zapravení venkovní strany je účtováno zvlášť dle dohody, podle rozsahu aktuálního poškození. Nepoškozeni venkovní strany naše firma negarantuje, ale uděláme všechno proto aby k poškození nedošlo.

Venkovní a vnitřní parapety jsou usazovány na maltu popř.lepidlo-nikoliv na PUR pěnu !

Montáž vnitřních a venkovních parapetů provádíme pouze pokud zakázka obsahuje i zednické zapravení.

Dále nabízíme veškeré stavební práce..

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek