Střešní okna VELUX

Novinka: Měníme prasklá nebo již nevyhovující skla za nové !!

 


 

Pusťte domů světlo se střešními okny Velux

Nikdy se nepustíme do prodeje výrobku, u kterého bychom si nebyli 100% jisti jeho prvotřídní kvalitou. Proto v naší nabídce nechybí střešní okna Velux a střešní okna Roto. Oba typy střešních oken jsou ideální ukázkou kombinace prvotřídních použitých materiálů, moderní technologie a nadčasového designu. Objevte kouzlo plastových i dřevěných střešních oken Velux i vy!

  • Okna s tradicí dlouhou 60 let

  • Široká nabídka různých typů oken

  • Rozšířená záruční lhůta 10 let

  • Profesionální montáž i servis

Poradíme vám s výběrem ideálních střešních oken

Dlouholetá tradice, tisíci zákazníky prověřená kvalita a široká nabídka různých typů rámů i zasklení. Přesně to jsou důvody, proč našim zákazníkům doporučujeme střešní okna Velux. Nabízíme je ve variantě s izolačním dvojsklem i trojsklem a s dřevěným (borovice), polyuretanovým nebo hliníkovým rámem - vždy s kvalitním kováním a těsněním.

Ať už si vyberete dřevěná nebo plastová střešní okna Velux, vždy se postaráme o jejich zaměření, montáž, záruční a pozáruční servis a samozřejmě také o seřízení a případnou výměnu. Stejně tak doporučíme i vhodné doplňky, ať už se jedná o rolety či žaluzie.

A jaká střešní okna si u nás můžete vybrat?

  • výklopná
  • výlezová
  • svislá
  • kyvná

Kromě výlezových a dalších typů střešních oken nechybí v naší nabídce ani světlovody a plastová okna Eurocolor. Rádi vám poradíme, jak vše zkombinovat tak, aby to vašemu rodinnému domu maximálně slušelo!

Pouštíte se do novostavby na kraji Opavy? Nebo rekonstruujete starší rodinný domek kousek od Ostravy? Přijeďte se poradit do naší prodejny v Kravařích, jak správně vybrat ta nejlepší okna, plastové dveře i venkovní posuvné dveře i pro vaši stavbu. Poradíme vám, na co si dát při výběru pozor a představíme vám kompletní katalog našich oken včetně ceníku.

TIP NA ZÁVĚR: Při koupi montážní sady BDX společně se střešními okny Velux poskytujeme rozšířenou záruční lhůtu 10 let!

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek