Střešní okna VELUX

Novinka: Měníme prasklá nebo již nevyhovující skla za nové !!

 Střešní okna

 

Střešní okna Velux

Veškeré námi nabízené střešní okna jsou originální výrobky I. jakosti. Nabízíme pouze kvalitní značky, jakými jsou střešní okna Velux, kde jsme si jisti 100% kvalitou prověřenou již 60ti letou tradicí.

Poskytujeme rozšířenou záruční lhůtu na 10 let při koupi montážní sady BDX společně se střešními okny Velux.

Firma Okna Šupík splňuje ty nejvyšší odborné znalosti související s problematikou montáže střešních oken a proto už řadu let patří mezi certifikované montážní firmy Velux.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek