Střešní okna ROTO

 

Kyvná střešní okna R4 a R6

Výklopná střešní okna R7 a R8

Střešní okna

Vnitřní rolety a žaluzie

Venkovní rolety

Vnitřní rolety a žaluzie Venkovní rolety
 


 

Nejkrásnější pohled na oblohu? Přes střešní okna Roto!

Ať už plastová či dřevěná, střešní okna Roto jsou zárukou kvalitního řešení do všech typů rodinných domů. Na naší prodejně v Kravařích si můžete vybírat z široké nabídky nejrůznějších typů střešních oken Roto: od výklopných přes výlezová až po svislá. A pokud si náhodou nevyberete, tak pro vás máme řešení v podobě střešních oken Velux.

  • Velmi kvalitní provedení

  • Moderní propracované designy

  • Dostupná cena pro každého

  • Kvalitní designové doplňky

Kvalita, design a příznivá cena = střešní okna Roto

Proč jsme u nás v Okna Šupík vsadili právě na prodej střešních oken Roto? Protože v sobě spojují prvotřídní kvalitu s profesionálním provedením. Navíc vynikají jedinečným designem a nejmodernější použitou technologií. To všechno dělá z těchto oken ideální volbu do pasivních, nízkoenergetických i klasických novostaveb. Kromě toho si u nás můžete vybrat i z široké nabídky doplňků ke střešním oknům Roto, jako jsou rolety a žaluzie. A rádi vám také poradíme, jak střešní okna vhodně zkombinovat se světlovody.

Cíl byl při navrhování střešních oken Roto jasný: žádné rušivé okenní křídlo v místnosti a pohodlné ovládání. Vznikla tak praktická okna s jednou klikou pro otevírání, větrání i mytí.

Střešní okna Roto - konečně kvalitní zasklení

Ve střešních oknech Roto nikdy nechybí kvalitní kování a těsnění. Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc, a proto nabízíme širokou škálu klasických i výlezových střešních oken s různými typy skel i rámů.

Typy izolačních skel

  • dvojsklo
  • trojsklo
  • bezpečnostní

Typy rámů

  • borovice
  • polyuretan
  • hliník

Pokud si nejste jisti, jaká mají mít plastová okna rozměry, rádi vám poradíme a pošleme i náš ceník střešních oken Roto - podle něj si vyberete ta pravá okna do vašeho domu. Přijedeme k vám, provedeme odborné zaměření a pokud si u nás svá nová okna vyberete, zajistíme i jejich montáž, následný záruční i pozáruční servis, seřízení i případnou výměnu. Stejně tak vám poradíme i s výběrem ideálních plastových vchodových dveří.

Přijďte nás navštívit do naší prodejny v Kravařích, kousek od Opavy i Ostravy, a vyberte si svá nová plastová nebo dřevěná střešní okna!

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek