Propojte dům se zahradou pomocí posuvných dveří


Plastové vchodové dveře už máte, interiérové taky... Teď už zbývá jen vybrat ideální posuvné dveře. Ty jsou skvělým řešením nedostatku místa v místnosti - poskytují neomezený komfort a svobodu užívání. Speciálně navržené kování a klika jsou navíc zárukou dlouhodobé pohodlné obsluhy. A tím výčet důvodů, proč si pořídit plastové či hliníkové posuvné dveře, rozhodně nekončí!

  • Jednoduchá manipulace

  • Více světla v domě

  • Individuální úprava na míru

  • Stálý přísun čerstvého vzduchu

Posuvné dveře: moderní a cenově výhodné řešení

Dveře i okna jsou jedny z nejnákladnějších položek při rekonstrukci i stavbě nového domu. Proto vždy chtějte to nejkvalitnější, co trh nabízí a nakupujte jen u autorizovaných prodejců. Mezi ty se řadíme i my ve firmě Okna Šupík - nabízíme střešní okna Roto, vchodové dveře i skleněné šoupací dveře. U všech našich výrobků navíc zajišťujeme i zaměření, montáž a záruční a pozáruční servis.

Plastové a hliníkové posuvné dveře jsou skvělou volbou, jak vyřešit vstup z domu na zahradu či terasu - proto se jim někdy říká i venkovní či terasové. Posuvné dveře však nejsou určené jen pro rodinné domy, ale své uplatnění najdou i v bytech jako dveře balkónové. Vybrat si je u nás můžete jak v pěti-, tak i šestikomorové variantě.

Výhody posuvných dveří od firmy Okna Šupík:

  • jednoduché sklápění a posouvání díky kování PSK,
  • velká plocha skel = více světla i tepla do místnosti,
  • různé varianty posouvání křídel = řešení na míru.

HS portály jako praktické a luxusní řešení zároveň

Čím dál oblíbenější variantou posuvných dveří je zdvižně-posuvný systém - u nás v nabídce jako HS portál Eurocolor. Speciální systém umožňuje výrobu obrovských konstrukcí, které umožňují vnést do interiéru ještě více světla. U HS portálů je navíc použité speciální zesílení, které zajišťuje jejich maximální stabilitu a stálost. Samozřejmostí u námi dodávaných HS portálů jsou vysoce kvalitní kolejnice a pojezdové kování.

Potřebujete kromě posuvných dveří i nová okna? Napište nám nebo zavolejte a my vám pošleme náš ceník plastových oken. Nebo se za námi rovnou zastavte do naší prodejny v Kravařích - od Ostravy i Opavy to je jen pár minut jízdy autem. Přímo na prodejně vám poradíme, jaká okna i dveře jsou tou nejlepší volbou pro váš dům či byt.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek