Plastové vchodové dveře, které vašemu domu budou slušet

Vchodové dveře jsou vstupní branou do vašeho domu. Proto si na jejich výběru dejte opravdu záležet - a to ne jen z hlediska jejich estetické stránky, ale i co se týče funkčních vlastností. Ideální dveře do domu či do bytu by měly mít kvalitní těsnění a poskytovat dobrou zvukovou i tepelnou izolaci. Tyto i spoustu jiných vlastností najdete u dveří Eurocolor od firmy Okna Šupík z Kravař.

  • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti

  • Příznivý poměr cena/výkon

  • Vysoce estetické provedení

  • Vhodné i pro nízkoenergetické stavby

U vchodových dveří vsaďte především na kvalitu!

A abyste požadované kvality nejen u vchodových, ale třeba i u venkovních posuvných dveří dosáhli, vždy je kupujte od autorizovaného prodejce. Jen tak máte jistotu, že kupujete opravdu kvalitní dveře. Tak kvalitní, že splňují i náročné požadavky dveří pro pasivní domy.

Právě takové dveře do domu i do bytu nabízí firma Okna Šupík z Kravař. Na prodejnu to máte kousek i z Ostravy či Opavy. Vybírat si v ní můžete ze široké nabídky vchodových dveří Eurocolor, které jsou vyrobené z kvalitního PVC. Kromě plastových vchodových dveří má firma Okna Šupík v nabídce i kvalitní střešní okna Velux a střešní okna Roto. Od jednoho dodavatele tak můžete mít jak okna, tak i dveře s kvalitní dveřní výplní, kováním a bezpečnostním zámkem.

Cenově výhodné i luxusní plastové vchodové dveře

Protože každý z našich zákazníků má o svých nových dveřích jinou představu, nabízíme 2 značky profilů plastových vchodových dveří.

  • REHAU
  • GENEO
  • SYNEGO
  • GLOBAL

VEKA

  • VIGO
  • INEO

Ať už si vyberete kterékoliv z našich plastových dveří, vždy se postaráme i o prvotní zaměření okenních a dveřních otvorů ve vašem domě a následnou montáž. Stejně tak vám rádi pomůžeme, pokud potřebujete odborné seřízení vašich dveří. Stačí se k nám zastavit do naší prodejny v Kravařích a my vám rádi poradíme, které plastové dveře jsou ideální volbou do vašeho domu.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek