5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

1) Jsme na trhu od roku 2004 a každým rokem se náš tým rozrůstá a rozvíjí. Jsme finančně zdravá firma, která dostává svým závazkům vůči zákazníkovi. Doposud jsme úspěšně zrealizovali přes 30 000 ks oken a dveří.  

   

2) Všichni naši pracovníci jsou našimi zaměstnanci. Zaručujeme největší odbornost všech našich spolupracovníků, kteří pro hladký průběh zakázky udělají maximum. 

 

3) Otevřeli jsme největší showroom v regionu. Už nemusíte vybírat svá nová okna a dveře podle fotek z katalogu. U nás si můžete vše prohlédnout a vyzkoušet. Víte kde se naše firma nachází a na jaká telefonní čísla zavolat.

 

4) Máme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Ne vždy je nejdražší varianta nejlepší. Vždy se snažíme najít nejvýhodnější řešení pro Váš dům či byt.

 

5) 10 let záruka na okna, 10 let záruka na naši práci. Kvalita profilu REHAU a jeho špičkové zpracování nám umožňuje poskytnout Vám nadstandardní záruční dobu v délce 10-ti let ! ! ! Díky neustalému zvyšování odbornosti našich pracovníků, zavádíme 10-ti letou záruku na veškerou práci, kterou u Vás odvedeme.

 

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek