Největší centrum oken a dveří v regionuFirma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích nevětší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří.  Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové, terasové, posuvné a posuvné dveře typu HS. Dále máme vystaveny nemodernější zastiňovací okenní doplňky a dveřní výplně od nejznámějších výrobců.

 

Na každého zákazníka čeká plně vyškolený tým pracovníků. Na individuální přístup klademe největší důraz! Potřebujete okna ihned a nezáleží Vám na rozměru a typu? V našem skladu zbylých oken jistě pro Vás najdeme to správně řešení.

V naší prodejně jsou vítány i děti. Máme pro ně připraven dětský koutek a Vy se tak můžete na výběr Vašich nových oken a dveří plně soustředit.
                          

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek