Co říkají naši zákazníci

Napsali nám naši klienti:

 

Firma  Šupik - okna, střechy nám dodávala okna a dveře do našeho RD a byli jsme s nimi moc spokojení. Bylo možné si dohodnout termín a hodinu montáže, která vyhovovala nám. Okna i dveře jsou perfektní, dodnes se nevyskytly žádné závady ve funkci a zejména zaměstnanci Jan Přikryl a Pavel Klímek měli práci zorganizovanou tak dobře, že  jim šla opravdu od ruky a  velmi dobře se při práci doplňují. S takovým přístupem jsme se ještě nesetkali. Firma může být na tyto pracovníky opravdu hrdá.

Šimečkovi R&E - Opava - 23.8.2017Dobrý den,

před několika dny proběhla u nás výměna oken v celém bytě vaší firmou Okna Šupík. Vyjadřujeme velkou pochvalu všem vašim zaměstnancům, protože vše od zadaní zakázky, ceny a samotné provedení výměny proběhlo v určeném termínu. Přesto, že zednické práce měly být dokončeny druhý den po výměně, nakonec se to stihlo během jediného dne, zedníci pracovali až do večera. Všichni zaměstnanci byli velice vstřícní a profesionální a předčili naše očekávání.

S pozdravem a velkým poděkováním vaší firmě manželé

Bártíkovi - Opava 24.11.2016


Kluci od p. Šupíka, vždy spolehlivě, rychle a kvalitně, jsem velice spokojená, doporučuji všem.

Řehánková - Kozmice 3.10.2016


Vážený pane Šupíku, vážení pracovníci firmy,

jsem velmi spokojen se všemi službami předmětné firmy. Již mám od  vaší firmy velmi dávno namontovaná okna a i po tak dlouhém čase (pozáruční servis) vždy ochotně po oznámení nějaké závady velmi rychle vaši pracovníci reagují a dají vše do pořádku. Jsem potěšen ze vstřícného a ochotného jednání všech vašich pracovníků, za rychlost a kvalitu provedené práce. Jsem nadmíru spokojen. Vaši firmu určitě doporučím svým známým a i těm, kteří žádají nějakou recenzi na vaši firmu.

Jsem s pozdravem
 

Ing. Zeman Jiří - Opava 13.9.2016


 
Musím vyjádřit maximální spokojenost s firmou Okna Šupík, velice jsem byla spokojena s jejich prací i přístupem co se týká zadání zakázky, její provedení a následný servis. Vše proběhlo vždy podle dohody a toho si velice cením.  

 

Hana Střílková - Opava 24.6.2016


 

Dobrý den,

po předchozí negativní zkušenosti s podobnými nejmenovanými dvěma firmami, jsme výměnu oken zadali Vaší firmě, kde jsme byli nadmíru spokojeni, jak s prací, tak přístupem Vašich zaměstnanců. Rádi Vás doporučujeme našim známým. Ještě jednou děkujeme Všem Vašim zaměstnancům za kvalitní a rychle odvedenou práci. 

Kočí Alex - Oldřišov 11.4.2016


Okna zimní zahrada, naprostá spokojenost, vynikající spolupráce s panem Přikrylem. Dodržení termínů.

 

Eva Klásková - Štěpánkovice 20.3.2016


Dobrý den, 

 

na firmu Okna střechy Šupík jsem dostal kladné reference od 4 navzájem nezávislých kolegů a známých. Celá zakázka včetně dohodnutí rozsahu, ceny a výběru materiálu proběhla nad moje očekávání. Všechny práce proběhly včas v perfektní kvalitě a hlavně s přihlédnutím na objednatele (prach minimální, všechen nepořádek uklizený a průběh prací na základě vzájemné dohody). Rovněž i zednické práce které byly prováděny po montáži oken, probíhaly k mé naprosté spokojenosti a opět s profesionálním přístupem. Drobné nesrovnalosti v rozsahu objednávky (chybějící objednávka na jedno okno ve sklepě - chyba na mé straně) byla opět bez problémů vyřízena. Všechny termíny prací probíhaly dle plánu, co je hodně důležité při tak velkém zásahu do prostoru domu. Vaši firmu rovněž jak mě doporučili moji známí, budu doporučovat dalším známým. Jmenovitě bych chtěl pochválit přístup pana Přikryla při zajištění celé zakázky. Jeho přístup je zárukou toho, že co jsi zákazník přeje je do puntíku splněno a jeho jednání se zákazníkem rozhodně vzbuzuje pocit důvěry ve firmu. Dnes je už těžké hledat takové profesionály. S pozdravem
 

Jaroslav Németh - Chvalíkovice 15.3.2016


Byla jsem nadmíru spokojená jak s přístupem zaměstnancu, tak odvedenou prací. Moc děkuji. S pozdravem 


Eva Bravanská - Kravaře 22.2.2016 


Firma Šupík nám měnila okna postupně v celém domě a nenašli jsme nic, co by nás zklamalo. Po požádáni o seřízení oken po delší době nám bylo okamžitě a velice ochotně vyhověno. Jsme spokojeni na jedničku.

 

Malohlava Petr - Štěpánkovice 28.1.2016


Dobrý den,

 

koncem roku 2015 prováděla firma Šupík Kravaře demontáž stávajících dřevěných oken a montáž nových plastových oken na mém rodinném domku v Píšti.

Byl jsem mile překvapen jak rychlostí prováděných prací, tak i jejich kvalitou. Během tří dnů bylo vše hotovo při minimálním znečištění interieru.

Tak Svým zaměstnancům poděkujte mým jménem. Děkuji.

Norbert Němec - Píšť - spokojený zákazník :-) 22.1.2016


Dobrý den,

 

V měsíci listopadu jste mi měnily veškerá okna na chatě v Benkovicích včetně žaluzii a síťí do oken. Vše proběhlo v pořádku. Komunikace skvělá. A montéři taky odvedli kvalitní práci, skvělá spolupráce – nemám co vytknout. Děkuji 
 

Pospíšil - Benkovice 15.1.2016


Dobrý den,


Mám-li se vyjádřit k Vaši firmě, nenapadá mě nic víc, než jen chvála. S Vašimi okny jsem nadmíru spokojen. V případě potřeby seřízení, bleskově a ochotně dorazí Váš technik. Jsem spokojen a ostatním mohu jen doporučit.

Petr I. - Kozmice 6.1.2016


Dobrý den,

 

proběhlo u mne seřízení okna, chtěla bych tímto poděkovat technikovi z firmy Šupík za rychlou reakci, ochotné jednání a skvěle odvedenou práci.

Už v minulosti při instalaci oken bylo jednání s touto firmou na známku 1.  

Je milé zjistit, že i po letech si tato firma, stále drží vysokou úroveň kvality poskytovaných služeb. Firmu Šupík doporučuji všem !

 

Ing.Milona Beranová - Opava 30.11.2015


Dobrý den,
 

v září nám Vaše firma Okna Šupík provedla výměnu oken a dveří v našem panelovém domě v Hradci nad Moravicí. Vše proběhlo perfektně. Demontáž, montáž, zednické úpravy. Každý den po sobě uklidili a odvezli. Všem děkujeme za dobře odvedenou práci. Jsme spokojení a Vaši firmu vřele doporučujeme. 

 

Za SVJ Jana Haimová - Hradec nad Moravicí - 10.11.2015


Děkuji za dobré a rychlé udělané okna, jsem velice spokojená.


Lukášaková - Opava - 26.3.2015


 
Jsem velice spokojená se službami firmy Šupík. Vyřízení reklamace proběhlo kvalitně a rychle ve stanovenou dobu. Příjemná spolupráce s pracovníky. Doporučuji jejich služby.


Kolářová S. - Kravaře - 12.2.2015Dobrý den,
v letošním roce /během léta/ provedli vaši pracovníci v mém domě veškeré práce související s výměnou starých oken a vchodových dveří za nové. Překvapilo mě vstřícné a ochotné jednání všech vašich pracovníků, rychlost a kvalita práce. Provedené práce předčily mé očekávání. Jsem velmi spokojena. Vaši firmu určitě doporučím svým známým.

Zeisbergrová Marie - Větřkovice - 12.12.2014Dobrý den,

před pár týdny proběhla v celém našem rodinném domě výměna oken. S výsledkem jsme zatím nadmíru spokojeni. Všechny práce proběhly v pořádku, od samotné výměny oken až po montáž žaluzií. Nemáme jedinou výtku. Skvěle sehraný tým se snažil pracovat tak, aby bylo co nejméně nepořádku a dům byl brzy zase normálně obyvatelný. První dojmy z užívání nových oken jsou jedině pozitivní, stejně tak jako zkušenost s prací vaší firmy. Co se týče přístupu, kvality i efektivity práce určitě bychom vás neváhali doporučit ostatním.
 

Manželé Kotzianovi - Štěpánkovice - 7.10.2014Dobrý den,

chtěl bych se jen vyjádřit, že jsem se službami vaší firmy spokojen a přeji vám ještě více spokojených zákazníků. S pozdravem
 

Konštacký Miroslav - Stěbořice - 23.7.2014Vážený pane Šupíku,

vaši pracovníci provedli veškeré práce (vybourání starých oken, montáž oken nových, začištění, úklid, montáž žaluzií, vybourání starých a instalaci nových vchodových dveří) velice svědomitě a poctivě. Celkově jsme s prací, které jste u nás prováděli, velmi spokojeni. Děkujeme
 

Křížková Anna - Bohuslavice - 21.7.2014


 

Dobrý den,

v minulých dnech mi Vaši zaměstnanci přišli namontovat nová střešní okna. Jednalo se o výměnu sedm stávajících střešních oken za nová. Všechny tři musím velmi pochválit!! Bylo vidět, že jsou sehraný tým, který ví co dělá a nemá zbytečné prostoje. Pokud bude někdo potřebovat novou střechu či okna, mohu Vás vřele doporučit.
 

Bubíková Lucie - Uhlířov - 19.6.2014


 

Dobrý den pane Šupíku

S firmou Okna střechy Šupík spolupracuji již delší dobu.
Cca před 3 roky byla na našem bytovém domě prováděna rekonstrukce, jejíž součástí byla výměna 9-ti složitých schodišťových oken ve třech schodišťových traktech..
Byla perfektně dodržena dodací lhůta v souladu se stavebními pracemi (výměna byla prováděna v období pozdního podzimu), takže na tom velmi záleželo. S dodavatele byla dohodnuta nadstatndartní garanční doba na 60 měsíců od předání stavby.
Za období od instalace bylo provedeno na tf. výzvu seřízení dvou oken. Při tom technik firmy Šupík zkontroloval vždy všechna okna ve schodišťovém traktu.
V loňském roce bylo Vaší firmou vyměněno v našem bytovém domě 23 sklepních oken s jednoduchou mechanikou. Vše bez závad.
Takto si představuji vstřícnost firmy při jednáních od zadání požadavku, přípravu proj. dokumentace, finančního rozpočtu po realizaci zakázka a následný servis.
 

Dr Jan Blahut – předseda samosprávy společenství vlastníků bytového domu – Dostojevského 37,39, 41, Opava - 23.7.2013


 

Dobrý den pane Šupíku,

chtěla bych Vám napsat vyjádření spokojennosti s Vaší firmou.
Část oken v bytě jsme měnily v minulém roce a byli jsme spokojeni, proto jsme se na Vás obrátili s další etapou. Při sjednaní zakázky jsme byli ochotně obslouženi a seznámeni s novými výrobky.
Domluvený termín realizace proběhl včas s žádným posunem. Oceňuji, že jste nám vyšli vstříc s prací v odpoledních hodinách a nemuseli jsme si brát volno z práce. Vaší pracovníci pracuji v souladu, jsou ochotni a dochvilní. Přednosti Vaší firmy je čistota a rychlost. Pracovníci si vždy po sobě pořádně uklidili, což se hned tak nevidí.
Vaše firma je spolehlivá, ochotná, dochvilná a přívětivá. Pokud by měla hodnotit známkou jako ve škole bylo by to za 1.
Pokud budeme cokoli potřebovat určitě se na Vás obrátíme.
Určitě Vás doporučím svým známým.

Otoupalová Marcela - Opava - 6.4.2014


 

Zdravím Vás pane Řehulko,

opožděně chci poděkovat za výměnu střešního okna a celkový přístup. Hned je prostor kuchyně světlejší a možnost otevírání k nezaplacení...

Přeji hezký den

Pavlína Harazimová - Opava - 31.3.2014


 

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek