Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Naše firma Okna střechy Šupík za dodavatele oken vybrala společnost EUROCOLOR. S firmou spolupracujeme od roku 2006 a od počátku spolupráce patříme mezi největší distributory pro českou republiku.

EUROCOLOR
Společnost EUROCOLOR byla založena v roce 1996. Od samotného začátku hlavním cílem bylo vytvoření firmy, která by vyráběla vysoce kvalitní okna, dveře a rolety.
Jelikož si firma EUROCOLOR za hlavní cíl klade vysokou kvalitu svých výrobků, od samého začátku svého vzniku významně investuje do výroby, systému obsluhy klienta a distribuce.

Hlavním cílem firmy EUROCOLOR je nabídnout každému zákazníkovi výrobků té nejvyšší kvality.

Vysoká kvalita výrobků je výsledkem využití nejlepších profilů, kování, okenních tabulek a těsnění, a také moderních, technologicky vyspělých strojů, řízených odborně vyškolenými pracovníky. Každý výrobek firma EUROCOLOR posílá k systematické kontrole nezávislým institucím.

Potvrzením vysoké kvality výrobků je získání dokumentace umožňující označení všech výrobků symbolem CE, který umožňuje firmě EUROCOLOR prodej ve všech zemích EU.

rehru.png

S koncem roku 2010 bylo zakončeno zavádění procedury managementu, díky čemu EUROCOLOR získal Certifikát systému managementu dle normy PL-EN ISO 9001:2008.

Tento Certifikát znamená, že EUROCOLOR využívá integrovaný systém managementu, který zahrnuje zároveň výrobní a organizační procesy a také celý systém spravování firmy.

Tato certifikace byla provedena v souladu s TÜV NORD CERT certifikačními postupy a je podmětem k provádění pravidelních kontrolních auditů.

Skutečnost udělení certifikátu kvality znamená, že naše firma zajišťuje vysoký standard nabízených výrobků a služeb, díky čemu máte jistotu, že nakupujete nejkvalitnější výrobky.
 

 

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek