Plastová okna Efektiv


Plastové okno Efektiv z německého systému Brügmann splňuje nejdůležitější funkce, které každodenně usnadňují užívání. Optimální kvalita využitých komponentů zaručuje trvalost a kvalitu těchto oken po dlouhá léta.

 

Novinka: 7-komorový rám zaručující zvýšenou energetickou úsporu!

Stáhnout výrobkový list 

 

záruka

 

  Salamander
  Profil Německý systém značky Brügmann, 5-ti komorový o šířce 73 mm zaručující zachování optimálních funkcí, tepelných a akustických vlastností, ideální pro stavbu rodinných domů, kde se hledá solidní a značkové řešení za příznivou cenu. Novinka: 7-komorový rám zaručující zvýšenou energetickou úsporu!
  Kování Německé kování ROTO NT s funkčním standardem vybavení: mikroventilace nebo postupný výklop – zaručující svobodu větrání; blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou.
  Klika Hliníková klika – zaručující komfortní a snadné otevírání/zavírání oken.
  Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě pro bílá okna.
  Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  Sklo Dvojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
  Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou dle palety barev EUROCOLOR.
  Parametry Velmi dobrý parametr Uw = 1,2 W/m2K při dvojskle Ug = 1,0 W/m2K.
  Záruka Okna bílá: 10 let, okna barevná: 5 let.Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
  Unikátní vlastnosti zvýšená šířka profilů do 73 mm – mající velký vliv na zlepšení tepelně izolačních parametrů okna tepelně svařované těsnění – zaručující dokonalou těsnost a mající vliv na zlepšení tepelné a akustické ochrany celého okna; 6-ti komorové zaoblené křídlo - zvýšená energetická úspora a originální vzhled za standardní cenu; 2 tvarové verze křídel: Sx: klasické v rovném tvaru; Rx: originální v zaobleném tvaru.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek