Plastová okna Global


Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, plastová okna Global nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny.
Každé plastové okno Global z německých profilů REHAU je ve standardu vybaveno inovativní technologií, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry, které lze od plastových oken očekávat.

 Stáhnout výrobkový list 

 

záruka
okna v bílé barvě
záruka
okna s fóliovou úpravou

 

  Profil Německý systém značky Rehau, 5-ti komorový o šířce 70 mm – určený pro klasické a moderní budovy pro zákazníky, kteří si váží energetické úspory spojené s komfortem a pohodou po dlouhá léta.
  Kování Německé kování Siegenia s funkčním standardem vybavení: mikroventilace nebo léto/zima – zaručuje svobodu větrání; blokáda kliky – zaručuje bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou; body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
  Klika Klika s funkcí Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.
  Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v černé barvě.
  Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  Sklo Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobený v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručujícího vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta
  Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
  Parametry Velmi dobrý parametr Uw = 1,2 W/m2K při dvojskle Ug = 1,0 W/m2K. Ještě lepší parametr Uw = 0,94 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K.
  Záruka Okna bílá: 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se Super Spacer: až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
  Unikátní vlastnosti Nakloněná pod úhlem celá plocha rámu – usnadňující přirozený odtok vody; rám s výškou 68 mm a křídlo 60 mm a uzavřená výztuž v rámu zaručující velmi dobrou tuhost a stabilitu celého okna; 2 tvarové verze křídel: Sx: klasické v rovném tvaru; Rx: originální v zaobleném tvaru.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
mahagon |
mahagon
soft-cherry |
soft-cherry
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek