Okno Energo+ PHZ


Plastová okna nové generace ENERGO+ PHZ z německých profilů REHAU, díky unikátním vlastnostem profilů Geneo®, a také zvlášť naprojektovanému středovému těsnění a systému vyplnění vnitřních komor vložkami Termomodul PHZ, dosahují vynikajících tepelně izolačních parametrů, vyžadovaných v případě pasívního stavebnictví.

Okno ENERGO+ PHZ díky certifikátu pasívních domů v Darmstadtu nejen vyhovuje nejvyšším požadavkům ohledně tepelné ochrany, ale vlastní také ostatní přednosti okenního systému ENERGO+. 

 

Stáhnout výrobkový list 

 

záruka
okna v bílé barvě
záruka
okna s fóliovou úpravou

 

  Profil Německý systém značky Rehau, 6-ti komorový profil Geneo® o šířce 86 mm s trojitým těsněním (MD) z hmoty nové generace RAU-FIPRO® na základě skleněného vlákna – zajišťuje nejvyšší energetickou úsporu, stabilitu a tuhost, ideální pro nízkoenergetické a certifikované pasívní stavebnictví.
  Kování Německé kování ROTO NT s funkčním standardem vybavení: mikroventilace nebo postupný výklop – zaručuje svobodu větrání; blokáda kliky – zaručuje bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou; body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
  Klika Klika s funkcí Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.
  Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken. Systém s trojitým těsněním.
  Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až do 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  Sklo Trojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobený v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
  Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
  Parametry Překvapivý parametr Uw = 0,67 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
  Záruka Okna bílá: až 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se Super Spacer: až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
  Unikátní vlastnosti Ultramoderní hmota RAU-FIPRO® – o materiálové roztažnosti o 50% nižší než klasické PVC, zajišťující zvýšenou stabilitu a odolnost proti účinkům slunečního záření. Okna věnovaná pasívním domům, s certifikátem Institutu pasívních domů v Darmstadt; patentované trojité těsnění (systém MD) – zajišťující lepší tepelné, akustické parametry a menší odpor v klice při otevírání a zavírání, a tím zvýšený komfort obsluhy. Zvlášť navržený tvar a konstrukce středového těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou; systém zesílených komor IVS – dbá na dokonalou tuhost profilu a záruku bezpečí; prostor stěnka KVS s dodatečným těsněním v křídle – vylučuje vznik tepelných mostů a ztrátu energie; systém Termomodul – mající vliv na dosažení dokonalých energeticky úsporných parametrů; tvar křídla: Sx: klasické s rovným tvarem.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
mahagon |
mahagon
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek