Specifikace vchodových dveří


Vchodové dveře EUROCOLOR spojují v sobě výjimečné estetické hodnoty s funkčností, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a velkou trvalostí, což působí, že naše dveře rádi vybírají nejnáročnější zákazníci, kteří si váží neopakovatelnéhovzhledu, komfortu užívání a bezpečnost. Řešení, jaká nabízíme jsou ideální pro klasické a energeticky úsporné stavby.

 

 

Potřeby a finanční možnosti zákazníků jsou odlišné, proto naše nabídka obsahuje modely pro každého zákazníka:

 

- třída BRONZE: Vchodové dveře z PVC pro ty, kteří hledají výrobky za nízkou cenu při zachování optimálního standardu vybavení.

- třída SILVER: Modely vstupních dveří pro klasické a moderní budovy, pro zákazníky, kteří si váží energetické úspory spojené s komfortem a pohodou po dlouhá léta za přístupnou cenu.

- třída GOLD: Špičkové vchodové dveře navržené a vyrobené z hmoty PVC a ze značkových komponentů, vyhovující požadavkům nízkoenergetického stavebnictví, s nárokem na řešení v pasívních budovách.

- třída GOLD PLUS: Vchodové dveře budoucnosti z ultramoderní hmoty nové generace RAU-FIPRO® (nástupce PVC), zajišťující nejvyšší energetickou úsporu, trvalost i stabilitu nedosažitelnou v případě tradičních dveří PVC.

 

Stáhnout výrobkový list       


Dveřní výplně EUROCOLOR


Překryvné výplně


 

 
   

 

 
záruka
dveře bílé a barevné
záruka
dveře s výplní
EUROCOLOR
 Profil Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů o šířkce až do 86 mm – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu, komfort a pohodu po dlouhá léta, ideální pro klasické i energeticky úsporné stavebnictví.
 Zámek Německé kování G-U nebo Roto s funkčním standardem vybavení: hlavní zámek s těsně uzavřenou krytkou – znemožňující dostání se do mechanismu zámku cizího tělesa, zajišťující tím jistou práci a komfort obsluhy dveří; rozvory v mnoha různých variantách uzavírání mj.: se třemi automaticky uzavíracími se jazyky a jednou patentní vložkou – ochrana kritických míst dveří před pokusem vloupání, stačí pouze dovřít dveře, aby se automaticky uzavřely ve třech místech, dodatečně zajišťující stálé přitlačení křídla do rámu, což chrání dveře před účinky slunečního záření, se dvěma háky, které se uzavírají po otočení klíče dvěma patentními vložkami – zajišťující zvýšenou ochranu; kvalitní antikorozní povlak – zajišťující trvalost a bezvadný vzhled dveří, stříbrná barva se ideálně slaďuje s každou barevnou verzí dveří.
 Panty Speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péčí o detaily – vyznačuje se velmi vysokou nosností a širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší komfort a snadnost obsluhy. Nerezavějící, odolné proti stírání ložiskové čepy zaručují správnou dlouhodobou činnost dveří.
 Klika, koule, madlo Elegantní sady ideálně přizpůsobených klik, koulí a madel – zajišťující vzhled a způsob otevírání/zavírání dveří přizpůsobených vkusům a potřebám každého z uživatelů.
 Práh Hlinikový práh (nízký, vysoký) s tepelnou vložkou – vylučuje jev tepelného bodu, chrání před zbytečnou ztrátou tepla a zajišťuje jemný přechod ven.
 Design a libovolný rozměr Neopakovatelný vzhled zajišťují dveřní výplně a panely z kolekce Rofex/Rodenberg (bohatý výběr přes 400 modelů) nebo vlastních kompozicí EUROCOLOR – zajišťujících vysokou energetickou úsporu, bezpečnost a prestižní vzhled.
 Rámeček U izolačních skel použit patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 Parametry Dokonalý parametr Ud, dokonce i méně než 0,8 W/m2K, podle použité třídy profilů a výplní nebo skla.
 Záruka Dveře bílé a barevné: 3 roky. Dveře s panelem EUROCOLOR: 3 + 2 roky. Pro dveřní výplně VPTREND nebo PERITO do 7 let záruky. Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 Unikátní vlastnosti NOVINKA: Dveře s vlastními panely EUROCOLOR (v tradičním provedení a v provedení s krycím panelem) – vysoká kvalita, značkový design, atraktivní cena. Dveře také ze skleněného vlákna na základě hmoty RAU-FIPRO®, estetika dřeva, užitkové přednosti a odolnost hmoty, pevnost oceli; ocelová zesílení o zvětšených rozměrech a velmi dobrých statických vlastnostech a svařované spojníky rohů – zaručující vysokou stabilitu a trvalost celé konstrukce; libovolná stylistika tvaru, rozměru a barvy – výroba dveří v každém rozměru (jednokřídlové, dvoukřídlové, s horními a vedlejšími světlíky), barva shodná s barvami oken, individuálně přizpůsobená potřebám zákazníka.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
irský dub |
irský dub
mahagon |
mahagon
soft-cherry |
soft-cherry
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek