Specifikace posuvných dveří


Posuvné dveře představují konec omezení spojených s malým množstvím místa v místnosti a neomezený komfort a svobodu užívání. Stálý přísun čerstvého vzduchu a přirozeného světla, ale také možnost volného pohybu zajišťují speciálně navržené kování a klika, které zaručuje komfortní obsluhu po celou dobu užívání. .

 

 

Stáhnout výrobkový list 

 

 

 

 

 

 
 

 

záruka
dveře bílé a barevné
záruka
Trojsklo ENERGO se Super Spacer

Ke kvalitním vchodovým dveřím ale patří také prvotřídní hliníková okna. Dříve platilo, že byla vhodná jen pro komerční a výrobní objekty, dnes je však najdete nejčastěji v pasivních a nízkoenergetických rodinných domech. Důvodem je nejen jejich moderní vzhled, ale především vysoká odolnost a vynikající užitné a tepelně-izolační vlastnosti.

Potřebujete nová plastová okna nebo dveře?

Napište nám pomocí formuláře níže a my vám do 24 hodin zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Rádi k vám i přijedeme zaměřit přesné rozměry oken, abyste měli 100% jistotu při jejich výběru!

  Profil Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů o zvětšené šířce – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu a tuhost konstrukce a také možnost využití speciálního standardu kování, ideální pro klasické a i energeticky úsporné stavebnictví.
  Kování Německé kování Siegenia-Aubi s funkčním standardem vybavení: speciální kování PSK – zajišťující možnost výroby velkých a těžkých konstrukcí, které lze snadno a lehce posouvat a sklápět, verze: základní (bez funkce nuceného otevření klikou), automatická (s funkcí nuceného otevření klikou); umožňující výběr vhodných rozměrů dveří, také těch s velkými a těžkými křídly (až do 200 kg); hřibový uzávěr ze speciálně tvrzené ocelí v každém rohu – chrání kritická místa dveří před pokusem o vloupání.
  Klika Dokonale profilovaná štíhlá klika – zaručující minimální námahu a komfort při posouvání i velmi těžkých dveří.
  Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.
  Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  Sklo Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
  Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
  Parametry Dokonalý parametr Ud = 0,75 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K pro model ENERGO+.
  Záruka Dveře bílé a barevné: 3 roky. Trojsklo ENERGO se Super Spacer: až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
  Unikátní vlastnosti Funkce PSK umožňující posouvání a sklápění dveří spojenou s komfortem obsluhy - optimální řešení výstupu na zahradu nebo terasu; velká plocha skel – zajišťující větší množství světla a efektivní využití slunečního záření k ohřátí místnosti; různé varianty posouvání křídel – umožňují výrobu dveří individuálně přizpůsobených místnosti a potřebám zákazníka.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
irský dub |
irský dub
mahagon |
mahagon
soft-cherry |
soft-cherry
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek