Terasové dveře


Terasové dveře v sobě spojují  funkce klasických balkonových dveří s vchodovými dveřmi, a to díky využití profilů se zvětšenou šířkou a tuhostí. Kování terasových dveří s klikou z obou stran a hliníkový práh s tepelnou vložkou usnadňují svobodný přechod z bytu na terasu nebo do zahrady.

 

 

Stáhnout výrobkový list 

 

 

 

 

 
 

 

záruka
dveře bílé a barevné
záruka
Trojsklo ENERGO se Super Spacer
 Profil Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů se zvětšenou šířkou – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu a tuhost konstrukcí a také možnost využít speciálního standardu kování, ideální pro klasické nebo energeticky úsporné stavby.
 Kování Německé kování Roto s funkčním standardem vybavení: zamykání s body proti vloupání a zámkem s klíčem blokujícím kliku – zajišťující komfort obsluhy a vysoký stupeň bezpečnosti; speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péči o detaily – vyznačuje se širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší komfort a snadnost obsluhy.
 Klika Speciální klika z obou stran dveří – zajišťující komfortní obsluhu dveří z vnitřní a z vnější strany.
 Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.
 Práh Hliníkový práh (nízký nebo vysoký) s tepelnou vložkou – usnadňující volný přechod dveřmi a zajišťující ochranu před ztrátou tepla.
 Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 Sklo Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
 Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 Parametry Velmi dobrý parametr Ud = 0,84 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K pro model ENERGO+.
 Záruka Dveře bílé a barevné: 3 roky. Trojsklo ENERGO se Super Spacer: až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 Unikátní vlastnosti Spojení klasických balkonových dveří s komfortem a funkcemi přechodu bez bariér – optimální řešení východu na zahradu nebo terasu; klika s patentní vložkou – umožňující komfortní obsluhu a zavření dveří klíčem; různé směry otevírání – poskytující možnost výběru dveří otvíravých ven nebo dovnitř místnosti.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
irský dub |
irský dub
mahagon |
mahagon
soft-cherry |
soft-cherry
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek