Posuvné dveře HS


Řešení používané u posuvných dveří HS umožňuje výrobu obrovských konstrukcí dovolujících vnést do interiérů větší množství světla a získat větší prostory. Přes značné rozměry jsou zdižně-posuvné dveře HS EUROCOLOR snadné v užívání. Je to možné díky využití funkčního zdvižně-posuvného systému.

Náležitě přizpůsobené speciální zesílení zajišťuje nejvyšší stabilitu a trvalost těchto posuvných dveří. Celek se dokonale hodí k našim dalším výrobkům - plastovým oknům a vchodovým dveřím.

 

Stáhnout výrobkový list 

 

 
 

 

záruka
dveře bílé a barevné
záruka
Trojsklo ENERGO se Super Spacer
  Profil Německý systém značky Rehau nebo Schüco o speciální stavbě – zaručující výrobu velmi velkých konstrukcí, rozšiřující bytový prostor spojený se širokým přechodem bez bariér na terasu nebo do zahrady, ideální pro klasické nebo energeticky úsporné stavebnictví.
  Kování Německé kování G-U nebo Siegenia-Aubi s funkčním standardem vybavení: speciální zdvižně-posuvný systém – zajišťující dětinsky snadné a svobodné posouvání se i velmi těžkých a velkých křídel; integrované prvky se třídou proti vloupání WK-2 – zaručující ochranu proti vtrhnutí zvenčí; dokonale profilovaná štíhlá klika – zaručující minimální námahu a komfort při posouvání i velmi těžkých dveří.
  Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.
  Práh Podlahový práh a profil s tepelnou vložkou – zajišťující nejvyšší tepelnou ochranu a komfortní přechod bez bariér.
  Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  Sklo Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta, velmi důležité při tak velkých plochách skel o hloubce až do 53 mm.
  Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
  Parametry Dokonalý parametr Ud = 0,87 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K pro model ENERGO+.
  Záruka Dveře bílé a barevné: 3 roky. Trojsklo ENERGO se Super Spacer: až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky
  Unikátní vlastnosti Nevídané architektonické řešení – stabilní konstrukce umožňuje výrobu dvoukřídlových dveří až do šířky 6 m a výšky 2,8 m; velká plocha skla – zajišťující větší množství světla a efektivní využití slunečního záření k ohřátí místnosti; zakryté oblasti spár se speciálními krycími rám profily a lesklý vnější povrch profilů – zajišťují šlechtěný vzhled konstrukce; různé varianty posouvání křídel – umožňují výrobu dveří individuálně přizpůsobených místnosti a potřebám zákazníka, už také dostupné z hmoty nové generace RAU-FIPRO® (novinka).
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
irský dub |
irský dub
mahagon |
mahagon
soft-cherry |
soft-cherry
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek