Okno Synego


Díky novým oknům SYNEGO se Váš domov stane oázou tepla, ticha a bezpečnosti. Ve srovnání se současným standardem oken, SYNEGO zajišťují tepelnou a akustickou izolaci. Okna SYNEGO je pohodlí v pěti krocích: teplo, komfort, ticho, bezpečnost a design. 

EUROCOLOR jako jediný výrobce v Polsku má ve své nabídce konfguraci proflu SYNEGO s technologií Super Spacer, která je nyní jednickou na trhu.

 

Stáhnout výrobkový list 

 

záruka
okna v bílé barvě
záruka
okna s fóliovou úpravou

 

Rehau Synego  
  Profil Německý systém značky Rehau, 7 / 6-ti komorový (rám - 7 / křídlo - 6) se šířkou 80 mm – zaručující zvýšenou energetickou úsporu, ideální pro nízkoenergetické stavby, také jako řešení v pasívních budovách.
  Kování Německé kování Siegenia s funkčním standardem vybavení: mikroventilace nebo léto/zima – zaručuje svobodu větrání; blokáda kliky – zaručuje bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou; body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
  Klika Klika s funkcí Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.
  Těsnění Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken.
  Rámeček Patentovaný rámeček Super Spacer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až do 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  Sklo Trojsklo s rámečkem Super Spacer vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt –zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta
  Barva Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
  Parametry Dokonalý parametr Uw do 0,66 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
  Záruka Okna bílá: 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se Super Spacer: až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
  Unikátní vlastnosti vyšší tepelná izolace až o 50% - nižší poplatky za vytápění; revoluční technologie HDF - hladší a lesklý povrch; 22-krát redukován hluk - méně hluku díky správným řešením systému; 10-krát vetší odolnost proti vloupání - ochrana proti vloupání s použitím i těžkého nářadí; jemné hrany a decentní zaoblení okna; 2 tvarové verze křídla: Sx: klasické s rovným tvarem; Rx: originální v zaobleném tvarem.
antracit-strukturovaný |
antracit-strukturovaný
bahenný dub |
bahenný dub
bílá |
bílá
mahagon |
mahagon
ořech |
ořech
zlatý dub |
zlatý dub


Ceník plastových oken nebo hliníkových oken a dveří zde nenajdete - vždy se jedná o kalkulaci podle typu zakázky. Pošlete nám poptávku, kalkulaci na vaše nová okna a dveře zpracujeme zdarma.

Největší centrum oken a dveří v regionu

články

Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,…

Celý článek

5 důvodů proč si vybrat OKNA ŠUPÍK

články

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.

Celý článek